BARTIN İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Grundtvig Projesi Kapsamında Almanca Kursu

Hırvatistan'dan "Ustanova za obrazovanje odraslih Dante" unvanlı kuruluşun  koordinatörlüğünde, Almanya, Polonya ve Portekiz'deki ortaklarla birlikte Müdürlüğümüzün de ortak olarak yer aldığı 2013-1-HR1-GRU06-03254-6 Sözleşme numaralı "Aktif bir Yaşam için Yemek Tarifi" (Recipe for an Active Life) başlıklı Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Projesi kapsamında ALMANCA KURSU açılacaktır.
 
Bartın'da ikamet eden, 50 yaş üzeri, yöresel yemek hazırlama konusunda bilgi sahibi, Almanca ve bilgisayar kullanımını öğrenmeye istekli adaylar arasından 12 kişi kursa kabul edilecek olup kursu bitiren kursiyerlerden yapılacak olan sınav sonucunda başarılı bulunan 6'sı Portekiz (Mayıs 2014), Polonya (Mart 2015) ve Almanya'da (Temmuz 2015) gerçekleştirilecek olan Proje Toplantılarına katılacaktır.
 
Kursa katılmak isteyen adayların 26 Şubat 2014 Çarşamba gününe kadar Müdürlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.
 
Daha fazla bilgi için 227 6101 numaralı telefondan Turizm Araştırmacısı Ahmet BAYRAK ile iletişim kurulabilir.
 
 
 
  • EU_flag_LLP_TR
  • ab_bakanligi_yazili
  • ua_logo
 
"Bu proje T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca (Türkiye Ulusal Ajansı, http://www.ua.gov.tr) yürütülen Gençlik Programı kapsamında ve Avrupa Komisyonu'ndan sağlanan hibeyle gerçekleştirilmiştir. Ancak burada yer alan görüşlerden Türkiye Ulusal Ajansı veya Avrupa Komisyonu sorumlu tutulamaz."